GALETOS GES

Ömeroğlu Tarım ve Akın Akıncılar Gıda Şirketleri iş birliği ile 2019 yılında Kemalpaşa OSB’de kurulmuş olan Galetos Gıda Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., lezzetli, yüksek kaliteli ve sağlıklı gıda kaplama ürünleri üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Sofralarımıza lezzet veren Galetos, enerji ihtiyacını Güneş’ten karşılamaya başlayarak elektrik faturalarında önemli bir tasarrufa gidecek ve karbon emisyonlarını azaltacaktır.

Projelendirmesi, evrak işlemleri, kurulumu ve kabulü tarafımızca yapılmış olan Kemalpaşa OSB Güneş Enerjisi Santrali 190kWe / 259,2kWp gücündedir. Santrallerin verimli enerji üretiminde önem arz eden 7/24 takip ve işletme bakım faaliyetleri için de tarafımızdan hizmet alan Galetos Ltd. Şti. bize güvenerek uzun soluklu sağlıklı bir yatırım yapmıştır.

PROJE HAKKINDA

Yatırımcı:
GALETOS GIDA SANAYİ VE TİC. LTD. ŞTİ.
Konum:
Kemalpaşa OSB – İzmir / TÜRKİYE
Kurulu Güç:
190kWe / 259,2kWp
Solar Panel:
648 Adet 400 Wp Winasol Güneş Paneli
Inverter:
2 ADET 82,8 kW 1 ADET 33,3 kW SolarEdge – 324 Adet 800 Watt Optimizer
TEDAŞ Kabul Tarihi:
30.07.2021

Siz de doğaya olan sorumluluğunuzu yerine getirmek ve elektrik faturalarınızı sıfırlarken üretim fazlası enerjinizi satmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin. İnternet sitemizde referanslarımızı inceleyebilir, blog sayfamızda yer alan makalelerimiz ile Solar Enerji kurulum, GES finansmanı, Solar teknoloji ve daha birçok alanda bilgi sahibi olabilirsiniz.